İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan Kaynakları Politikamız

Çelik konstrüksiyon konusunda lider üreticilerden biri olan REFYAPI, gerek yurt içi gerekse yurt dışı satışlara yönelik üretimini sürdürmektedir. Gelişen teknoloji ile uyumlu modern tesislerinde yaptığı üretimin en büyük destekçisi ve kalite garantisi çalışanlarıdır.

Refyapı  insan kaynakları politikaları tamamen çalışan odaklı tasarlanmış ve uygulamada nitelik bakımından öne çıkan tüm değerler yine insanların gelişimi ve çalışma ortamına adaptasyonu merkezinde yoğunlaşmıştır.

Klasik işe alım süreçlerinin yerini modern seçme ve yerleştirme tekniklerinin aldığı çağdaş insan kaynakları yönetiminin ilk aşaması bu şekilde güçlü bir veri tabanı oluşturularak başlamaktadır. İşe uygun adayların seçilmesi ve mülakat süreçleri de konusunda uzman bir ekip tarafından yürütülmekte ve üst yönetim hedef ve prensiplerine uygun bir insan kaynakları yönetim sürecinin nitelikli varlığı sağlanmaktadır.

Görevli olduğu işe yönelik başta teknik eğilim ve eğitimler olmak üzere yine çalışan odaklı yetkinlik takip ve kontrol ve de geliştirme aşamaları uygulanmakta ve bir REFYAPI  çalışanı kesinlikle kendine has özelliklere sahip olarak iş başı yapmaktadır. Pozisyon seviyesinden bağımsız asgari nitelikleri barındıran işe alıştırma ve oryantasyon eğitimleri, görev başı eğitimleri ve duruma dayalı eğitimlerle bu süreç sürekli gözetlenmekte ve desteklenmektedir. Artıca yasal tüm gereklilikler sağlanmaktadır.

Refyapı, sosyal haklar ve çalışan sağlığı yönündeki tüm kazanımlar için yönetimsel olarak katkı koymakta ve bunu yönetim sisteminin bir parçası olarak görmektedir.

Tüm projelerimize ulaşmak için lütfen