KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Politikamız

Çelik konstrüksiyon konusunda yılların deneyimi ile oluşturulan imalat çeşitliliğimiz başta uluslararası olmak üzere tüm ulusal ve genel standartları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra ürünlerimizin tamamı gerekli belgelendirme ve sertifika süreçlerinden başarı ile geçmiştir.

Modern yönetim sistemlerinin entegre ve ayrılmaz bir parçası olarak firmamızın kendi alanındaki özel nitelikleri kapsayan ve uyumluluğu tamamlanmış kalite yönetim sistemi sayesinde üretimimiz ve ürünlerimiz, asgari gereklilikleri her an sağlayacak ve üretilen ürünler arasında kalite, nitelik ve nicelik farkları bakımından en asgari ve kabul edilebilir seviyelerde pazarlanabilecek evsaftadır.

Standart kalite ve yönetim sistemleri konusunda akreditasyonu tam ürünler ve üretim alanı ile firmamız kendi dalında önemli bir tedarikçi durumundadır. Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarımızla sağladığımız uzun soluklu nitelikler sayesinde hem ürünlerimiz hem işletmemiz her türlü satın alma organizasyonu tarafından tercih edilir bir konuma gelmiştir. Çelik malzemenin kalitesinden ürettiğimiz nitelikli ürünlerin deklare edilen özelliklerine kadar her aşama kontrol ve denetim altında sürdürülmektedir. Uygunsuz, hatalı üretilmiş ürünler; kaynağından ayıklanarak tüketiciye veya sisteme ulaşması engellenmektedir. Kalite yönetimi dahilinde tüm bireylerin her seviyede bu yönetim sürecine katılımı sağlanmaktadır. Tüm geri bildirimler titizlikle değerlendirilmektedir.

Refyapı  ürünleri kaliteli üretim ve bunun güvenirliliği bakımından modern yönetim süreçlerinin hakim olduğu bir üretim sahasında üretilmektedir. Bu sayede sürekli kalite varlığı garanti edilmektedir.

Tüm projelerimize ulaşmak için lütfen