ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM TESİSİMİZ

Yıllık 2.000 ton üretim kapasitesine sahip olan Çorlu’daki fabrikamızda çelik konstrüksiyon imal etmekteyiz. Üretim tesisimizde; kapalı spor salonları, kapalı tenis kortları, çok amaçlı kapalı spor tesisleri, kapalı halı saha, komple binalar, bina dış cephe kaplaması, fabrika binaları, depo ve antrepolar, hayvan çiftlikleri, çelik tribünler ve uçak hangarları için çelik konstrüksiyon üretilmektedir.

Refyapı tarafından üretilen çelik konstrüksiyon sistemler Türkiye’nin bütün illerine, Dünya’nın 70 ülkesinde sorunsuzca kullanılmaktadır. Benimsediği kalite anlayışından vazgeçmeden, müşteri isteklerine odaklı bir üretim anlayışı sergileyen Refyapı, sektörel tüm belge ve izinlere sahiptir.

Çorlu’da bulunan fabrikamızda bulunan AR-GE departmanımız sürekli yeni ürünler geliştirerek çelik konstrüksiyon endüstrisine yön vermektedir. Kalite kontrol departmanımız çelik konstrüksiyon yapımının her aşamasını en ince ayrıntısına kadar analiz etmekte olup sıfır sorun ile üretim sonlandırılmaktadır. Üretim esnasında ortaya çıkabilecek ufak bir hata durumunda, tüm işlemler durdurularak mevcut bant üzerindeki tüm çelik yapılar imha edilir. Bir daha kullanılmaz. Sorun düzeltildikten sonra işlemlere en baştan tekrar başlanılır.

Tüm projelerime ulaşmak için lütfen