Çok Amaçlı Kapalı Spor Tesisleri

Çorlu’da bulunan fabrikamızda üretimini çok amaçlı kapalı spor tesislerinde kullanılacak tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Çelik konstrüksiyon dış cephe kaplaması, suni çim, epoksi, poliüretan, tartan, epdm zemin kaplama sistemleri, kale direkleri, basketbol potaları, iklimlendirme (ısıtma,soğutma,havalandırma) cihazları, spor topları, fileler, jimnastik ekipmanları vs. tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, anahtar teslim çok amaçlı kapalı spor tesisi yapımını üstlenmekteyiz.

Referanslarımız arasında bir çok ‘çok amaçlı kapalı spor tesisi’ bulunmaktadır. Bu tesisiler kullanım alanı gereği oldukça fazla ve istenildiği ölçüde değerlendirilip eldeki imkanlar ile beraber yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Kullanım alanının fazla olması doğrultusunda özellikle suni çim veya sentetik çim modeline dayalı olan halı saha olarak ele alınabilir. Bununla birlikte özellikle basketbol sahaları ve diğer kapalı yapılacak olan sahalara yönelik genel bir kullanım alanı elde edilebilir. Yaygın farklı spor dallarının genel kullanımı adına da bu durum ile karşılaşıp yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Ayrıca tartan zeminli çok amaçlı sahalarda elde edilip kullanılabilen ve yaygın olan bir spor tesisi olarak bilinmektedir.